Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Raz, Dwa, Trzy" 26 kwietnia w wieluńskim Kino-Teatrze "Syrena". Bilety już w sprzedaży

"Raz, Dwa, Trzy" 26 kwietnia w wieluńskim Kino-Teatrze "Syrena". Bilety już w sprzedaży

123wielunSą już są w sprzedaży w kasie Kino-Teatru "Syrena" w Wieluniu bilety na kwietniowy koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy". I choć nie są tanie, bo kosztują 75 zł (ulgowy) i 95 zł (normalny) to chętnych nie brakuje. Dostępne są w kasie "Syreny" oraz na stronie WWW.BILETY24.PL

 

Ten koncert będzie fascynującą podróżą po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Nie pozostaniecie obojętni.

Koncert zespołu ,,Raz, Dwa, Trzy'' zatytułowany jest "Ważne piosenki". Odbędzie się 26 kwietnia. Start o godzinie 19.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u