Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Podpalacz z gminy Złoczew zatrzymany

Podpalacz z gminy Złoczew zatrzymany

259-58146Podejrzenia mieszkańców wsi Potok i Nowa Wieś potwierdziły się! Pożary, które nękały te wioski były wynikiem podpaleń. Sieradzcy policjanci zatrzymali podejrzanego o te czyny 30-letniego mężczyznę.

 

Podejrzanego zatrzymano 27 marca w godzinach popołudniowych. To mieszkaniec gminy Złoczew, który może mieć związek z czterema ostatnimi podpaleniami baletów ze słomą oraz stodoły. Do pożarów doszło w okolicach wsi Potok i Nowa Wieś gminie Złoczew. Mężczyznę zatrzymano dzięki intensywnym działaniom policjantów z Sieradza i Złoczewa. ale także dzięki pomocy wielu mieszkańców gminy Złoczew, którzy przez kilka tygodni sami usiłowali złapać podpalacza. Od początku tego śledztwa policja postawiła właśnie na współpracę z mieszkańcami. Zorganizowano między innymi debatę społeczną z z udziałem mieszkańców i lokalnych władz. Dzięki żmudnemu łączeniu poszczególnych wątków oraz licznych informacji funkcjonariusze wytypowali mężczyznę, który może mieć związek z podpaleniami. Zatrzymany spędził noc w policyjnym areszcie. Następnego dnia uczestniczył w czynnościach procesowych. Dziś został przewieziony do sieradzkiej prokuratury na dalsze czynności procesowe. Po ich wykonaniu prokurator zadecyduje o jego dalszym losie. Za podpalenia podejrzanemu grozi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Na podstawie informacji KPP w Sieradzu

(opr. KJB)

Foto: KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u