Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodziej motocykla zatrzymany po trzech dniach

Złodziej motocykla zatrzymany po trzech dniach

268-58746Tylko trzech dni potrzebowali policjanci z Poddębic, aby ustalić i zatrzymać sprawcę kradzieży motocykla Yamaha. Dzielni funkcjonariusze odzyskali skradziony motocykl i zatrzymali pasera, który go kupił. Sprawcy nie spodziewali się tak szybkich i skutecznych działań policjantów. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Jak informuje oficer prasowy KPP w Poddębicach, sierż. Sylwia Kaźmierczak, rankiem 3 kwietnia mieszkaniec Poddębic zgłosił kradzież motocykla o wartości 2800 zł, który przez całą zimę stał w garażu. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP Poddębice. Przede wszystkim rozpoznali środowisko motocyklistów. Po trzech dniach wyjaśnili sprawę. Na terenie wytypowanej wcześniej posesji, funkcjonariusze odnaleźli skradzioną Yamahę. Okazało się, że 19-letni mieszkaniec gminy Dalików świadomie kupił motocykl od sprawcy kradzieży - 17-letniego mieszkańca powiatu poddębickiego. Nie zdążył nacieszyć się nabytkiem, gdyż jednoślad został odnaleziony przez poddębickich policjantów. Teraz odpowiedzą za to przestępstwo: jeden za kradzież motocykla, a drugi za umyślne paserstwo.

Foto: KPP w Poddębicach

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNauczycielkom i nauczycielom ku pokrzepieniu serc

Nauczycielka przedszkolna przechadzała się po sali uważnie przypatrując się rysującym dzieciom. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca.
Podeszła do dziewczynki, która w wielkim skupieniu coś tworzy. Przedszkolanka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała dziewczynka.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona przedszkolanka.
Dziewczynka mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u