Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja w Wieluniu ma nowego komendanta

Policja w Wieluniu ma nowego komendanta

264-59367Od wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu ma nowego szefa. Został nim mł. insp. Grzegorz Libura. Wcześniej pan Grzegorz był komendantem Komisariatu Policji Wrocław Ołbin. Przypomnijmy, że w lutym odszedł z wieluńskiej komendy na emeryturę Zbigniew Polek. Komendantem był tam od 2 stycznia 2017 roku. Wcześniej pełnił funkcję zastępcy komendanta KPP w Zduńskiej Woli.

 

- Od lutego nasza komenda miała pełniącego obowiązki komendanta komisarza Roberta Baryłę. Dzisiaj Komendant Wojewódzki zarekomendował i przedstawił nowego komendanta, Grzegorza Liburę, który ma powierzone obowiązki na okres trzech miesięcy. Myślę, że po tym okresie dostanie akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. Myślę, że wszyscy mieszkańcy powiatu wieluńskiego oczekują, aby policja, tak jak do tej pory spełniała swój obowiązek. Bo dobrze jest oceniana praca wieluńskich policjantów na terenie powiatu. Mamy też dobre doświadczenia w pracy z policjantami. Wierzę w to, że nowy komendant wpisze się w ten dobry styl pracy wieluńskich policjantów. Że będzie kontynuatorem pracy swoich poprzedników - mówił w Radiu Ziemi Wieluńskiej Andrzej Stępień, starosta powiatu wieluńskiego.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaskakujące powitanie...

Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle.
Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni.
Co widzi? Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch.
Zdenerwowany bierze kij bejsbolowy zza drzwi i wali nim w kołdrę.
Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić.
Wchodzi, patrzy a tam siedzi jego żona i czyta gazetę i mówi:
- Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieję, że już się przywitałeś...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u