Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja w Wieluniu ma nowego komendanta

Policja w Wieluniu ma nowego komendanta

264-59367Od wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu ma nowego szefa. Został nim mł. insp. Grzegorz Libura. Wcześniej pan Grzegorz był komendantem Komisariatu Policji Wrocław Ołbin. Przypomnijmy, że w lutym odszedł z wieluńskiej komendy na emeryturę Zbigniew Polek. Komendantem był tam od 2 stycznia 2017 roku. Wcześniej pełnił funkcję zastępcy komendanta KPP w Zduńskiej Woli.

 

- Od lutego nasza komenda miała pełniącego obowiązki komendanta komisarza Roberta Baryłę. Dzisiaj Komendant Wojewódzki zarekomendował i przedstawił nowego komendanta, Grzegorza Liburę, który ma powierzone obowiązki na okres trzech miesięcy. Myślę, że po tym okresie dostanie akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. Myślę, że wszyscy mieszkańcy powiatu wieluńskiego oczekują, aby policja, tak jak do tej pory spełniała swój obowiązek. Bo dobrze jest oceniana praca wieluńskich policjantów na terenie powiatu. Mamy też dobre doświadczenia w pracy z policjantami. Wierzę w to, że nowy komendant wpisze się w ten dobry styl pracy wieluńskich policjantów. Że będzie kontynuatorem pracy swoich poprzedników - mówił w Radiu Ziemi Wieluńskiej Andrzej Stępień, starosta powiatu wieluńskiego.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u