Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Budowa kanalizacji na ulicach Łaskiej i Bema w Zduńskiej Woli

Budowa kanalizacji na ulicach Łaskiej i Bema w Zduńskiej Woli

mpwiklaska- Budowa kanalizacji sanitarnej nie jest tak efektowną inwestycją jak te przedsięwzięcia, które są prowadzone nad ziemią, ale dla naszego zdrowia i stanu środowiska naturalnego ma kolosalne znaczenie - zaznacza prezydent Zduńskiej Woli, Piotr Niedźwiecki.

 

A mówi o prowadzonej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji budowie kanalizacji sanitarnej w obrębie ulic Łaskiej i Bema. W obu ulicach położonych zostanie łącznie ponad 840 metrów bieżących kanalizacji, co da na początek 39 nowych przyłączy. Inwestycja kosztuje ponad 897 tys. zł. Planowany termin zakończenia prac to 7 czerwca. W następnej kolejności budowana będzie kanalizacja w ulicy Jodłowej - od ul. Borowej do Staszica. Te prace rozpoczną się jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej po wakacjach. Obecnie MPWiK zarządza w granicach administracyjnych Zduńskiej Woli 116 km sieci kanalizacyjnej, do której na terenie miasta jest przyłączonych 2.810 domostw.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u