Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Areszt i dozór policyjny dla trójki bandytów

Areszt i dozór policyjny dla trójki bandytów

policja2To był bandycki napad! Mężczyzna i dwie kobiety wtargnęli do mieszkania sąsiada i dotkliwie go pobili. Sieradzka policja działała bardzo szybko. Jeszcze tego samego dnia bandyci zostali zatrzymani. Teraz jeden z nich jest w areszcie, zaś dwie towarzyszące mu kobiety mają dozór policyjny.

 

Do tego zdarzenia doszło w Sieradzu 29 kwietnia około godz. 19.30 w Sieradzu. 38 – letni mężczyzna, jego 34 – letnia siostra oraz ich wspólna znajoma wtargnęli do mieszkania 49 - letniego sąsiada i zaatakowali go. Napastnicy zadawali ofierze ciosy po głowie i po całym ciele. Mało tego, kiedy pobili mężczyznę grozili mu dalszym uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia! Po kilku godzinach pokrzywdzony poinformował policję o zdarzeniu. Mężczyzna był tak pobity, że z poważnymi obrażeniami trafił do sieradzkiego szpitala. Jeszcze tego samego dnia 38 – letni napastnik oraz jego siostra byli już w rękach policjantów. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Mężczyzna miał ponad promil, natomiast u jego siostry alkomat wskazał obecność ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

Jak informuje KPP w Sieradzu, czynności wykonywane w tej sprawie przez śledczych doprowadziły również do ustalenia trzeciego napastnika. Okazało się, że była to 34- letnia kobieta, którą zatrzymano następnego dnia po zdarzeniu. Sprawcy pobicia zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sieradzu. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów pozwolił na postawienie zarzutów całej trójce agresorów. Odpowiedzą oni za pobicie, naruszenie miru domowego oraz groźby karalne. Grozi im za to do 3 lat pozbawienia wolności.
Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sieradzu sąd zastosował wobec 38 – letniego mężczyzny dwumiesięczny areszt tymczasowy.. Natomiast obydwie kobiety zostały objęte dozorem policyjnym.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDlaczego panny są szczuplejsze niż mężatki?

Dlaczego panny są szczuplejsze niż mężatki?
Bo panna przychodzi do domu, patrzy co ma w lodówce i idzie do łóżka.
Mężatka przychodzi do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u