Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kim był pogorzelec z Woli Łaskiej?

Kim był pogorzelec z Woli Łaskiej?

To wciąż nierozwikłana zagadka dla łaskich policjantów. Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości zginął w pożarze drewnianej komórki w Woli Łaskiej, w gminie Łask. Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali w sobotę rano, tuż po godz. 6.

W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny, zabezpieczono je do dyspozycji prokuratury. Według dowodzącego akcją gaśniczą, najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia w drewnianej komórce. Policjanci ustalają tożsamość denata oraz okoliczności tragicznego zdarzenia. Do tej pory nie wiadomo kim był pogorzelec. Niewykluczone, że był nim bezdomny, który opuszczoną drewutnię wykorzystywał jako miejsce noclegu.

 

Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u