Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jechał za szybko, wpadł do rowu

Jechał za szybko, wpadł do rowu

268-61947Jak można wpaść do rowu jadąc prostym odcinkiem drogi? Można! Zrobił to kierowca ciągnika siodłowego na autostradzie A2. Jak? Wyjaśnia to policja. A zrobiło się groźnie, ponieważ ciężarówka duża, z mięsem w naczepie.

 

Policjanci z KPP w Poddębicach wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miniony piątek na autostradzie A2 w miejscowości Biała Góra. Tir przewożący mięso wjechał do przydrożnego rowu. Z ustaleń policji wynika, że tuż przed godziną 7 rano na autostradzie A2 doszło do tego zdarzenie na skutek niedostosowania prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze. Kierowca ciągnika siodłowego marki Mercedes wraz z naczepą, w której było mięso, na prostym odcinku drogi wjechał do przydrożnego rowu.

Jak informuje Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Poddębicach, mężczyzna był trzeźwy. Za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego został ukarany mandatem karnym. Na miejscu zdarzenia pracował także zastęp straży pożarnej PSP Poddębice oraz OSP Wartkowice. Kierowcę ciężarówki przewieziono na obserwację do szpitala w Łęczycy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u