Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jechał za szybko, wpadł do rowu

Jechał za szybko, wpadł do rowu

268-61947Jak można wpaść do rowu jadąc prostym odcinkiem drogi? Można! Zrobił to kierowca ciągnika siodłowego na autostradzie A2. Jak? Wyjaśnia to policja. A zrobiło się groźnie, ponieważ ciężarówka duża, z mięsem w naczepie.

 

Policjanci z KPP w Poddębicach wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miniony piątek na autostradzie A2 w miejscowości Biała Góra. Tir przewożący mięso wjechał do przydrożnego rowu. Z ustaleń policji wynika, że tuż przed godziną 7 rano na autostradzie A2 doszło do tego zdarzenie na skutek niedostosowania prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze. Kierowca ciągnika siodłowego marki Mercedes wraz z naczepą, w której było mięso, na prostym odcinku drogi wjechał do przydrożnego rowu.

Jak informuje Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Poddębicach, mężczyzna był trzeźwy. Za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego został ukarany mandatem karnym. Na miejscu zdarzenia pracował także zastęp straży pożarnej PSP Poddębice oraz OSP Wartkowice. Kierowcę ciężarówki przewieziono na obserwację do szpitala w Łęczycy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u