Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Samochodowi złodzieje zatrzymani

Samochodowi złodzieje zatrzymani

policja2Policjanci z Komisariatu Policji w Białej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 21 lat, którzy z zaparkowanego w Wieluniu samochodu skradli CB radio. Straty pokrzywdzony wycenił na 350 zł. Dzięki szybkiej i sprawnej pracy policjantów sprawcy tej kradzieży zostali ustaleni jeszcze tego samego dnia.

 

W nocy 11 maja dyżurny wieluńskiej komendy policji został powiadomiony o kradzieży, która miała miejsce w Wieluniu na ul. Traugutta. Natychmiast skierował tam patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że nieznani sprawcy ukradli CB radio z zaparkowanego samochodu Renault Grand Scenic. Sprawcy wykorzystali to, że właściciel samochodu zostawił otwarte drzwi auta. Chociaż złodzieje uciekli z miejsca zdarzenia, jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili bowiem, jakim samochodem poruszali się złodzieje i natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej zauważyli w trakcie patrolowania miejscowości Biała Volkswagena Golfa, którym mieli poruszać się złodzieje. Jak się później okazało właśnie tym samochodem jechali mężczyźni, którzy w nocy dokonali kradzieży.
Obaj usłyszeli zarzuty popełnienia wykroczenia. Przyznali się do kradzieży. Wskazali również miejsce, gdzie ukryli skradzione CB radio. Za popełnione wykroczenie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u