Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności FACE TO FACE Z NAGRODAMI NA SPOTKANIACH TEATRALNYCH W SZYDŁOWCU

FACE TO FACE Z NAGRODAMI NA SPOTKANIACH TEATRALNYCH W SZYDŁOWCU

33653591_10211415154630733_4939589037557022720_nGrupa Teatralna FACE TO FACE, działająca przy Powiatowym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli doskonale wypadła podczas 23. Zamkowych Spotkań Teatralnych o Laur "Złotego Gargulca" w Szydłowcu. Zespół w składzie: Rubajczyk Justyna, Marczewska Natalia, Kułak Piotr, Miksa Adam, Gwiazda Jakub i Hinz Krystian zdobył tam III nagrodę.

 

Jury indywidualnie nagrodziło także za grę aktorską Justynę Zdunek i Justynę Rubajczyk. Aktorzy wystawili tam spektakl "Tajemniczy klient" Igora Gorzkowskiego. Reżyserem sztuki był Zbigniew Rudecki. Warto dodać, że dwa lata temu inny teatr ze Zduńskiej Woli, także prowadzony przez Zbigniewa Rudeckiego - "FUNDAMENTUM" z Zespołu Szkół Elektronicznych na spotkaniach w Szydłowcu zajął również III miejsce. Za autorski scenariusz "Ósmy dzień tygodnia", na podstawie opowiadania Marka Hłaski.

KaMi S

Fot: arch. Face to Face

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u