Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Otrzymają medale ,,Zasłużony dla Ziemi Wieluńskiej''

Otrzymają medale ,,Zasłużony dla Ziemi Wieluńskiej''

wielunDziewięć osób będzie odznaczonych medalem „Zasłużony dla Ziemi Wieluńskiej”. Taką uchwałę podjęli radni na XLII sesji Rady Powiatu w Wieluniu. To ludzie, które wnoszą wkład w rozwój powiatu i promują go poza jego granicami.

 

Krzysztof Owczarek, przewodniczący Rady Powiatu: - Rada Powiatu zaakceptowała kandydatury tj.: Stefan Bartela, ksiądz Jarosław Boral, Jan Janik, Waldemar Kluska, Wanda Majtyka, Henryk Smolarz, Henryk Wilk, Koło Gospodyń Wiejskich w Dzietrznikach oraz firma Wielton. Stwierdzam, że uchwała została podjęta. W głosowaniu brało udział 16 radnych. Uchwała została jednogłośnie podjęta - powiedział w Radiu Ziemi Wieluńskiej Krzysztof Owczarek, przewodniczący Rady Powiatu Wieluńskiego. Uroczystość wręczenia medali odbędzie się na uroczystej sesji Rady Powiatu Wieluńskiego.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u