Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Targi Zduńskie, targi domowego ciepła" już we wrześniu w Galerii Zduńskiej

"Targi Zduńskie, targi domowego ciepła" już we wrześniu w Galerii Zduńskiej

targizdunskieJest termin, miejsce i szeroko zakrojone plany. Piotr Niedźwiecki, prezydent Miasta Zduńska Wola wspiera inicjatywę pochodzącego ze Zduńskiej Woli aktora Pawła Królikowskiego i grupy zduńskowolskich przedsiębiorców, aby we wrześniu na terenie Galerii Zduńskiej odbyły się pierwsze "Targi Zduńskie, targi domowego ciepła".

 

Odbyło się spotkanie inicjatorów Targów Zduńskich. Zawiązała się grupa robocza, która zajmie się organizacją nowej, dużej imprezy biznesowo – kulturalnej na terenie Zduńskiej Woli. - Chcemy aby to była poważna impreza biznesowa, poważne targi budowlane, ale dom, to nie tylko cztery ściany i elementy wyposażenia, kropką nad i jest to ciepło, atmosfera, odpowiednio dobrane serwetki, czy elementy rękodzieła. Dla tego wszystkiego jest miejsce na naszych targach, które będą równocześnie imprezą kulturalną – wyjaśniał ideę Targów Paweł Królikowski, inicjator wydarzenia. - Ruszamy ostro z kopyta. Mamy grupę roboczą i już od teraz zaczynamy działać. Mój mail to Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i każdy zainteresowany udziałem może się ze mną kontaktować. Jestem przedstawicielem firmy AVES, my też nie jesteśmy stricte z branży budowlanej. Dostarczamy do zduńskowolskich domów Internet i w ten sposób również tworzymy to szeroko pojęte ciepło domowe - mówi Jarosław Środa z firmy AVES. Prezydent miasta, jako wsparcie, udostępni tereny wokół Galerii Zduńskiej, umożliwił też zawiązanie się inicjatywy poprzez zaproszenie Pawła Królikowskiego na spotkanie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Zduńska Wola, gdzie urodził się przed paroma tygodniami pomysł Targów.

– Bardzo się cieszę, że taka inicjatywa powstaje. Że inicjuje ją Paweł Królikowski, nasz Ambasador Kultury, że pomysłem zainteresowali się nasi przedsiębiorcy. To kolejny dowód, ze zduńskowolanie są przedsiębiorczy, kreatywni i potrafią ze sobą współpracować, żeby stworzyć coś wyjątkowego – skwitował udział w grupie roboczej Piotr Niedźwiecki.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u