Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Spina Hip-Hop Festival podczas 22. Jarmarku Łaskiego już 10 czerwca!

Spina Hip-Hop Festival podczas 22. Jarmarku Łaskiego już 10 czerwca!

10slawyTo będzie jedyne wydarzenie tego typu w województwie łódzkim! Chodzi o Spina Hip-Hop Festival, który już 10 czerwca odbędzie się w Łasku podczas tegorocznego Jarmarku Łaskiego.

 

Agencja koncertowa Łódzkie Charaktery, Młodzieżowa Grupa Działania - Powiat Łaski oraz Łaski Dom Kultury zapraszają na Spina Hip-Hop Festival. Festiwal będzie częścią Jarmarku Łaskiego, który w tym roku przyjmuje zupełnie nową formę. W niedzielę 10 czerwca na terenie boiska Gimnazjum Publicznego nr 1 koncerty zagrają Dwa Sławy oraz Quebonafide! Impreza będzie jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w województwie łódzkim! WSTĘP NA FESTIVAL JEST DARMOWY I BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH. MIEJSCE: Boisko Gimnazjum Publicznego nr 1, ulica Narutowicza 28! A co poza tym będzie się działo podczas tegorocznego Jarmarku w Łasku?! - Tego artysty nie trzeba przedstawiać ale należy posłuchać!

Gość SPECJALNY podczas XXII Jarmarku Łaskiego! Będzie nim Stanisław Soyka 9 czerwca (sobota) o godzinie 21/ #soyka #soykakolektyw #jarmarklaski #dziejesie #koncert #lodzkie #koncertywlodzkiem/. Miłość do ludowości zakiełkuje 10 czerwca na placu 11 Listopada w Łasku / https://www.facebook.com/events/2075341822735999//. Przez żołądek do serca - powiadają. Dlatego impreza rozpocznie się "Wielkim Śniadaniem Łaskowian", aby następnie przejść do części rozrywkowej, która bogata będzie w wiele atrakcji. Na początek Turniej Sołectw, potem występ Orkiestry Dętej ŁDK, występ laureatów Festiwalu Szkolnych Zespołów Ludowych, Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Dzieci z Doliny Grabi", Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Sędziejowicka", Zespół Pieśni i Tańca "Łódź". Około godziny 16 zaprezentuje się grupa "Obierek", a następnie beatboxerzy z grupy"Beatside". Oprócz atrakcji muzycznych Stowarzyszenie Rękodzieła Łaskiego "Szuflandia" - zorganizuje warsztaty, w których każdy będzie mógł sprawdzić swoje manualne zdolności. Zobaczymy również pokaz mody, inspirowany "etnodizajnem" i zaprojektowany przez dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia plastyczne "Malagowo" ŁDK.

Splendoru całości dostarczą: Słodka Stacja - Torty Artystyczne , Słodkie Stoły, Domowe ciacha, Piekarnia Społem PSS Pabianice, "Gawor" z Wieliczki, "poCHLEBstwa" - Agata Szyszka, "Skup Owoców i Warzyw Izabela Rykała", "Wyroby Regionalne Jarosław Karelus", Gospodarstwo Ekologiczne "mrowisko" , Kawiarnia "Jagódka", Cukiernia Szarlotka, Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne, Stoły udekoruje Deco4Love, czyli naprawdę Inna Kwiaciarnia :) a całość swoim patronatem obejmie LGD "Dolina rzeki Grabi"

Uwaga!
W związku z XXII Jarmarkiem Łaskim, który odbędzie się w dniach 9-10 bm. organizatorzy informują o utrudnieniach związanych ze zmianą organizacji ruchu drogowego:
➡️ ul. Narutowicza (odcinek od ul. Jana Pawła II do ul. 9 Maja) wyłączona z ruchu w dniach 9 i 10 czerwca
➡️ ul. Górna ( odcinek od ul. Narutowicza do ul. Mickiewicza) wyłączona z ruchu drogowego (przeznaczona na parking) w dniach 9.06 i 10.06 od godz. 6:00 (09.06) do 24:00 (10.06)
➡️ Część Placu 11-tego Listopada i odcinek ul. Narutowicza pomiędzy ul. 9 Maja a ul. 11 Listopada wyłączony z ruchu będzie 09.06 w godz. 6:00 – 24:00
➡️ 10.06 – Wyścig rowerowy „VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich” odbywać się będzie na trasie zaznaczonej na mapie.

34069156_250236068886416_857372512772685824_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KaMi S.

Inne atrakcje na na Jarmarku można na bieżąco śledzić na:--> https://www.facebook.com/jarmark.laski/?hc_ref=ARSq819Mpc4gR1WimTP_0d_kbuk61eh-7-x-HZEvyYlc9xHjGeS8sE6-Oh4D85gexXo

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u