Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZUS szkoli bezpłatnie

ZUS szkoli bezpłatnie

1200px-ZUS_logo.svgZakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do Inspektoratu w Sieradzu na bezpłatne szkolenia dotyczące elektronicznej współpracy płatników z ZUS. Szkolenia odbędą się 18 i 19 czerwca. Ale zgłaszać się trzeba już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Pierwsze szkolenie, w poniedziałek 18 czerwca szkolenia odbędzie się w poniedziałek 18 czerwca, a jego temat to : „Elektroniczne formy komunikacji z ZUS (e-składka, e-ZLA).”. Termin drugiego szkolenia to wtorek 19 czerwca. Temat: „Tworzenie i korygowanie dokumentów w Interaktywnym Płatniku Plus.” Szkolenie odbędzie się w Inspektoracie ZUS w Sieradzu ,ul. Piłsudskiego 8, pokój 118, I piętro. Początek zajęć godzina 10.00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzone są zapisy na szkolenia, które przyjmowane są telefonicznie pod nr 43 824 56 56 w. 319 lub na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u