Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZUS szkoli bezpłatnie

ZUS szkoli bezpłatnie

1200px-ZUS_logo.svgZakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do Inspektoratu w Sieradzu na bezpłatne szkolenia dotyczące elektronicznej współpracy płatników z ZUS. Szkolenia odbędą się 18 i 19 czerwca. Ale zgłaszać się trzeba już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Pierwsze szkolenie, w poniedziałek 18 czerwca szkolenia odbędzie się w poniedziałek 18 czerwca, a jego temat to : „Elektroniczne formy komunikacji z ZUS (e-składka, e-ZLA).”. Termin drugiego szkolenia to wtorek 19 czerwca. Temat: „Tworzenie i korygowanie dokumentów w Interaktywnym Płatniku Plus.” Szkolenie odbędzie się w Inspektoracie ZUS w Sieradzu ,ul. Piłsudskiego 8, pokój 118, I piętro. Początek zajęć godzina 10.00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prowadzone są zapisy na szkolenia, które przyjmowane są telefonicznie pod nr 43 824 56 56 w. 319 lub na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u