Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności DNI WIELUNIA' 2018. Z GWIAZDAMI: GRZEGORZ HYŻY, LemON, COMA I BIG BIT!

DNI WIELUNIA' 2018. Z GWIAZDAMI: GRZEGORZ HYŻY, LemON, COMA I BIG BIT!

15buczkW nadchodzący weekend fani gwiazd polskiej estrady, reprezentujących różne gatunki muzyki będą mogli dosłownie przebierać jak ulęgałkach. Od Buczku, przez Zduńską Wolę po Wieluń!

 

Przez trzy dni trwać będzie XX Jubileuszowe Święto Truskawki w Buczku, w powiecie łaskim. Tam na scenie zaprezentują się m.in.: Zenek Martyniuk z zespołem AKCENT, Lady Pank, Extazy, Marcin Daniec, Loverboy czy Sylwia Grzeszczak oraz Sławomir (Zapała). Imprezy w Buczku zaplanowano od 15 do 17 czerwca (http://buczek.ehost.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1356&Itemid=191 ). W tym samym terminie odbywać się będą Dni Zduńskiej Woli. 15 czerwca w tym mieście wystąpi Michał Szpak i Margaret, a dzień później Halina Młynkowa oraz Grzegorz Hyży ( http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8244-dni-zduskiej-woli-2018-z-gwiazdami-wystpi-min-micha-szpak-margaret-halina-mynkowa-i-grzegorz-hyy). Ten ostatni wokalista, zdobywca Fryderyka' 2018 za Album Roku, wystąpi także w nadchodzący weekend w Wieluniu podczas tegorocznych DNI WIELUNIA. Będzie go można posłuchać 16 czerwca o godz. 19.30. Tego samego dnia na scenie w parku Żwirki i Wigury wystąpi także zespół Big Bit. 17 czerwca z koncertami zaprezentują się tam o godz. 20 LemOn, a o godz. 21.30 zespół Coma. Trzydniową wieluńską zabawę rozpocznie w piątek 15 czerwca ROCKOWISKO. O godz. 16 w Wieluńskim Domu Kultury (http://wdkwielun.pl/wydarzenia/2018/04/przeglad-zespolow-rockowych-wielunskie-rockowisko-2018/ ).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u