Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności DNI WIELUNIA' 2018. Z GWIAZDAMI: GRZEGORZ HYŻY, LemON, COMA I BIG BIT!

DNI WIELUNIA' 2018. Z GWIAZDAMI: GRZEGORZ HYŻY, LemON, COMA I BIG BIT!

15buczkW nadchodzący weekend fani gwiazd polskiej estrady, reprezentujących różne gatunki muzyki będą mogli dosłownie przebierać jak ulęgałkach. Od Buczku, przez Zduńską Wolę po Wieluń!

 

Przez trzy dni trwać będzie XX Jubileuszowe Święto Truskawki w Buczku, w powiecie łaskim. Tam na scenie zaprezentują się m.in.: Zenek Martyniuk z zespołem AKCENT, Lady Pank, Extazy, Marcin Daniec, Loverboy czy Sylwia Grzeszczak oraz Sławomir (Zapała). Imprezy w Buczku zaplanowano od 15 do 17 czerwca (http://buczek.ehost.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1356&Itemid=191 ). W tym samym terminie odbywać się będą Dni Zduńskiej Woli. 15 czerwca w tym mieście wystąpi Michał Szpak i Margaret, a dzień później Halina Młynkowa oraz Grzegorz Hyży ( http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8244-dni-zduskiej-woli-2018-z-gwiazdami-wystpi-min-micha-szpak-margaret-halina-mynkowa-i-grzegorz-hyy). Ten ostatni wokalista, zdobywca Fryderyka' 2018 za Album Roku, wystąpi także w nadchodzący weekend w Wieluniu podczas tegorocznych DNI WIELUNIA. Będzie go można posłuchać 16 czerwca o godz. 19.30. Tego samego dnia na scenie w parku Żwirki i Wigury wystąpi także zespół Big Bit. 17 czerwca z koncertami zaprezentują się tam o godz. 20 LemOn, a o godz. 21.30 zespół Coma. Trzydniową wieluńską zabawę rozpocznie w piątek 15 czerwca ROCKOWISKO. O godz. 16 w Wieluńskim Domu Kultury (http://wdkwielun.pl/wydarzenia/2018/04/przeglad-zespolow-rockowych-wielunskie-rockowisko-2018/ ).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u