Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dla amatorów kąpieli na zduńskowolskim Relaksie dobra i zła wiadomość. Wejście będzie darmowe, ale czynny w lipcu będzie tylko średni basen

Dla amatorów kąpieli na zduńskowolskim Relaksie dobra i zła wiadomość. Wejście będzie darmowe, ale czynny w lipcu będzie tylko średni basen

basenrelaksTrwa remont trzech odkrytych basenów na terenie ośrodka Relaks w Zduńskiej Woli, przy ulicy Kobusiewicza. I choć wakacje zaczynają się 22 czerwca i będą jednymi z najdłuższych w ostatnich latach, w tym roku ośrodek wraz z ich początkiem będzie nieczynny. Dopiero 2 lipca zostanie otwarty tylko średni basen.

 

W niecce wciąż jest do położenia ostatnia powłoka metodą natrysku żywic polimocznikowych. Będzie to gwarantem czystości wody oraz bezpieczeństwa kąpiących się - jest ona antypoślizgowa. Do końca lipca wyremontowany zostanie także brodzik, w którym ma się pojawić 10 urządzeń wodnego placu zabaw dla dzieci, a pod nimi bezpieczna, miękka nawierzchnia z granulatu gumowego. Obok wodnego placu zabaw powstanie miejsce do plażowania. Obie niecki basenowe: średnia i najmniejsza natychmiast po zakończeniu prac, napełnieniu wodą i niezbędnych testach jakości wody zostaną otwarte dla mieszkańców. Niestety, w te wakacje zduńskowolanie nie popływają w największym basenie. Jego remont zakończy się dopiero we wrześniu.

Teren robót podczas sukcesywnego oddawania dwóch, wcześniej wspomnianych niecek ma zostać oddzielony specjalnym specjalnym ogrodzeniem od części udostępnianej mieszkańcom. Jak zapowiada prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki, aby zrekompensować amatorom kąpieli niedogodności w tym sezonie nie będą pobierane opłaty za wejście. Modernizację zduńskowolskich basenów za 2,3 mln zł wykonuje firma BLANCA PLUS SP. z o.o. z Woli Mrokowskiej.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u