Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola zremisował z Pelikanem Łowicz /foto/

MKS Zduńska Wola zremisował z Pelikanem Łowicz /foto/

DSC02317W pierwszym meczu barażowym, jednym z dwóch, który będzie decydował o awansie do drugiej ligi wojewódzkiej, juniorzy młodsi MKS Zduńska Wola podejmowali na własnym boisku swoich rówieśników z Łowicza. Po wyrównanym meczu zremisowali 1:1.

W pierwszej połowie to MKS miał więcej okazji do strzelenia gola, a napastnik gospodarzy, Jasiek Siwek stwarzał sobie sytuacje bramkowe dzięki celnym podaniom kolegów z pola. Po jednym z takich podań pokonał bramkarza gości i MKS prowadził w pierwszej połowie. W drugiej połowie to zawodnicy Pelikana przeważali, a bramkę zdobyli z rzutu wolnego. Drużyna Pelikana Łowicz była wymagającym przeciwnikiem, wiec całe spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem. Rewanż odbędzie się w środę w Łowiczu. Do miłego akcentu doszło przed spotkaniem. Było to wręczanie pucharu i nagrody w postaci piłek przez Jana Łochowskiego,prezesa OZPN Sieradz dla drużyny juniorów MKS za zajęcie pierwszego miejsca w rozgrywkach ligowych.

MKS Zduńska Wola remisuje z Pelikanem Łowicz 1:1 (1:0)
Bramka dla MKS: Jasiek Siwek

Tekst i fot.: Lech Kulma