Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wspólne kibicowanie polskim piłkarzom także od 18 czerwca w Zduńskiej Woli i Wieruszowie

Wspólne kibicowanie polskim piłkarzom także od 18 czerwca w Zduńskiej Woli i Wieruszowie

35304554_1006502766190709_5484743725995261952_nNie tylko w Widawie i Sieradzu kibice piłki nożnej będą mogli razem oglądać mecze polskiej reprezentacji w tzw. Strefach Kibica ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8379-strefy-kibica-w-widawie-i-sieradzu ). Jak się okazuje spotkania orłów Nawałki będzie można także wspólnie oglądać w Domu Kultury Lokator w Zduńskiej Woli oraz w Wieruszowie.

 

- Nie możesz w domu? Nie chcesz na dworze? Jest Klub Kibica w "Lokatorze" Wracając do tradycji z EURO' 2016 zapraszamy na wspólne kibicowanie naszej reprezentacji! Polska - Senegal, 19 czerwca, godzinie 17. Oglądamy w wersji kinowej, w jakości HD. Zapewniona klimatyzacja i dobry klimat! - zachęca Tomasz Pohl, dyrektor DK Lokator w Zduńskiej Woli. Strefę Kibica przygotowano także w Wieruszowie. Fani piłki nożnej na meczach z biało-czerwonymi barwami będą mogli spotykać się bezpłatnie na terenie hali zlokalizowanej na kompleksie tamtejszego Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki.

- Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania meczy - zachęca dyrektor ośrodka, Maciej Baciński. - Na razie zapraszamy na mecze polskiej reprezentacji. Miejmy nadzieję, że będzie to trwało długo. Jeżeli zainteresowanie będzie duże to możemy państwu pokazywać również inne mecze. Pod halą pojawi się duży ekran, organizatorzy zapewnią również towarzyszące atrakcje oraz strefę gastronomiczną. Do miejsca kibicowania będzie można wejść od strony parku. - Będzie malowanie twarzy, myślę że również będzie odpowiedni wystrój - dodaje dyrektor Baciński. - Hala będzie miała rozsunięte boki, wszystkie ściany będą odsłonięte. Mam nadzieję, że będzie tam przyzwoicie. Na zewnątrz strefę gastronomiczną zapewni Wieruszowski Dom Kultury.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u