Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności The Art of Rock sieradzkim klubie Prorocko

The Art of Rock sieradzkim klubie Prorocko

vernisaceThe Art of Rock - połączenie muzyki i obrazu. Na tak zatytułowaną imprezę zaprasza do sieradzkiego klubu Prorock zespół VernissagE ze Zduńskiej Woli.

 

Młodzi artyści zamieszkali Zduńskiej Woli i Sieradzu, zaprezentują fotografie i prezentacje multimedialne. Wystawa połączona z koncertem odbędzie się o godz. 20 w piątek 22 czerwca w klubie muzycznym Prorock w Sieradzu. Zaprezentuje się trzynaścioro młodych fotografów, większość z nich to uczniowie Liceum Plastycznego w Zduńskiej Woli.Na scenie klubu wystąpi zespół VernissagE, który powstał z inicjatywy Witolda Rajczaka, opiekuna artystycznego, nauczyciela fotografii i filmu w Liceum Plastycznym, a od niedawna dyrektora tej szkoły.
Celem jest stworzenie widowiska o dużym potencjale muzyczno-wizualnym, co stanowi promocję dla debiutujących artystów.

Strona facebook: https://www.facebook.com/events/232181297544163/

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u