Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jak przyjdą upały to nie będzie ciepłej wody w Zduńskiej Woli!

Jak przyjdą upały to nie będzie ciepłej wody w Zduńskiej Woli!

WODAKRANU001Jak jest zima, to musi być zimno! To cytat z kultowego "Misia". A jak jest ciepło to też musi być zimo! Choćby w kranach! Jeśli popatrzymy na długoterminową prognozę pogody dla Zduńskiej Woli to wychodzi, że od 7, najpóźniej 8 lipca zapowiadają się w mieście upały. Nawet przekraczające 30 stopni Celsjusza (https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-zdunska-wola,cId,41136)!

A jak się się człowiek wypoci, to chciałby się potem wykąpać! Ku zachowaniu higieny osobistej chociażby! I tutaj, jak masz, kolejny rok z rzędu w najlepszą letnią pogodę wpisują się Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli nieakuratnie! Bo akurat od 8 do 15 lipca (http://www.msc-zw.pl/category/awarie-i-remonty/) nie będą doprowadzały ciepłej wody do bloków Spółdzielni Mieszkaniowej LOKATOR, Towarzystwa Budownictwa Społecznego Złotnicki oraz domków jednorodzinnych, które podłączyły się do miejskiej sieci! Odbiorcom ciepłej wody, podczas sprawdzania i modernizacji sieci pozostaje zatem nagrzewać wodę w pralkach i spuszczać ją do wanien czy brodzików! Bądź użyć starodawnych grzałek, ewentualnie grzać wodę na gazie w garach i potem wlewać ją do wanien. Szczęśliwi ci, co zakupili sobie elektryczne podgrzewacze wody, nawet mieszkając w blokach. Przypomnijmy, że woda w Zduńskiej Woli, a dokładnie jej pobór - tej zimne znacznie - dwukrotnie od grudnia ubiegłego roku zdrożał. I jeszcze dwukrotnie przez najbliższe 3 lata zdrożeje. (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8407-kolejna-podwyka-za-wod-i-cieki-w-regionie-tym-razem-w-zduskiej-woli; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7493-zduskowolan-znow-czeka-podwyka-opat-za-wod-i-cieki ).

Ci, co mają podgrzewacze wody, a staje się to mieście już nawet nie modą, a "plagą", a ich urządzenia nie są mile widziane przed blokowe administracje, mają ciepła wodę cały rok o niemal 40 procent tańszą (np. w zasobach TBS samo pogrzanie metra sześciennego to około 20 z plus koszt metra samej wody zimnej przed podgrzaniem), niż ta dostarczana przez MSC. Bowiem płacą tylko za to, co zużyli i zanotował licznik w danej chwili, a nie, zanim im po 2-4 minutach poleci rzekomo ciepła woda w kranu, podawana ciągiem rur przez MSC. Taki mamy klimat...

KaMiS

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u