Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złapani na gorącym uczynku

Złapani na gorącym uczynku

policja1Nadal wielu jest takich, którzy wywożą śmieci do lasu lub w inne ustronne miejsca. Dwóch mężczyzn zaśmiecało teren w Mirkowie, w powiecie wieruszowskim. Namierzyła ich policja i złapała na gorącym uczynku.

 

Anonimowy osoba poinformowała policjantów o tym, że w pobliżu zbiornika wodnego w Mirkowie z naczepy ciężarówki wysypywane są śmieci. Policjanci szybko namierzyli samochód, przy którym znajdowali się mieszkańcy powiatu kępińskiego w wieku 23 i 49 lat. Okazało się, że zamiast wywieźć odpady na legalne wysypisko, chcieli je wyrzucić w Mirkowie. Funkcjonariuszom tłumaczyli, że dzierżawią teren, na którym wysypali śmieci. Właściciel działki, mieszkaniec Wieruszowa, był jednak zaskoczony zdarzeniem, bo nikomu tego terenu nie dzierżawił... . W tej sytuacji mężczyźni zostali zobowiązani do uprzątnięcia śmieci. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Mieszkańcy powiatu kępińskiego zostali również ukarani mandatami za poruszanie się autami ciężarowymi po drodze, gdzie obowiązuje zakaz ruchu pojazdów o masie powyżej siedmiu ton.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u