Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Motocyklista miał szczęście w nieszczęściu...

Motocyklista miał szczęście w nieszczęściu...

268-67047Można powiedzieć, że motocyklista miał szczęście w nieszczęściu i skończyło się na niegroźnych obrażeniach. W wyniku nieostrożnej jazdy kierowcy Mercedesa wylądował w szpitalu.

 

Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w Wilkowicach, gmina Wartkowice. Z ustaleń policjantów wynika, że 30 czerwca około godz. 18.20 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 703 w Wilkowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Mercedes oraz motocykla Suzuki. 23-latek kierujący samochodem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go jednośladu i uderzył w jego tył. W wyniku zdarzenia 26-letni kierowca motocykla został przewieziony do szpitala. Kierujący Mercedesem był trzeźwy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u