Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W czasie wolnym od służby zatrzymał przestępcę

W czasie wolnym od służby zatrzymał przestępcę

policja2Policjant zawsze jest policjantem. Potwierdził to funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Łasku, który w czasie wolnym od służby ujął sprawcę kradzieży rozbójniczej. Decyzją sądu zatrzymany 28-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. W związku z recydywą grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Do zdarzenia doszło 1 lipca przed godz. 15 w jednym z samoobsługowych sklepów w Szadku. Wspomniany funkcjonariusz z Łasku był tam na zakupach. W pewnej chwili zainteresowało go dziwne zachowanie klienta sklepu, który nerwowo pakował do torby rożnego rodzaju artykuły spożywcze. Po kilkunastu sekundach obserwowany mężczyzna przeszedł obok nieczynnej kasy próbując opuścić sklep. Policjant instynktownie zareagował. Wybiegł za nieuczciwym klientem i po chwili ujął go za linią kas. Wówczas sprawca zaczął się szarpać i odpychać policjanta. Podobnie zachował się wobec pracownicy sklepu, która na prośbę interweniującego funkcjonariusza wezwała patrol policji. Wzorowo zareagował również inny przypadkowy świadek, który pomógł policjantowi w przytrzymaniu sprawcy. Po przybyciu do do klepu zduńskowolscy policjanci ustalili, że zatrzymany 28 letni łodzianin ukradł artykuły spożywcze wartości ponad 350 zł.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaskakujące powitanie...

Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle.
Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni.
Co widzi? Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch.
Zdenerwowany bierze kij bejsbolowy zza drzwi i wali nim w kołdrę.
Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić.
Wchodzi, patrzy a tam siedzi jego żona i czyta gazetę i mówi:
- Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieję, że już się przywitałeś...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u