Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W czasie wolnym od służby zatrzymał przestępcę

W czasie wolnym od służby zatrzymał przestępcę

policja2Policjant zawsze jest policjantem. Potwierdził to funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Łasku, który w czasie wolnym od służby ujął sprawcę kradzieży rozbójniczej. Decyzją sądu zatrzymany 28-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. W związku z recydywą grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

Do zdarzenia doszło 1 lipca przed godz. 15 w jednym z samoobsługowych sklepów w Szadku. Wspomniany funkcjonariusz z Łasku był tam na zakupach. W pewnej chwili zainteresowało go dziwne zachowanie klienta sklepu, który nerwowo pakował do torby rożnego rodzaju artykuły spożywcze. Po kilkunastu sekundach obserwowany mężczyzna przeszedł obok nieczynnej kasy próbując opuścić sklep. Policjant instynktownie zareagował. Wybiegł za nieuczciwym klientem i po chwili ujął go za linią kas. Wówczas sprawca zaczął się szarpać i odpychać policjanta. Podobnie zachował się wobec pracownicy sklepu, która na prośbę interweniującego funkcjonariusza wezwała patrol policji. Wzorowo zareagował również inny przypadkowy świadek, który pomógł policjantowi w przytrzymaniu sprawcy. Po przybyciu do do klepu zduńskowolscy policjanci ustalili, że zatrzymany 28 letni łodzianin ukradł artykuły spożywcze wartości ponad 350 zł.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u