Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Master senior z 5 krążkami. Wojciech Kikowski z Torunia przywiózł 4 złota i srebro

Master senior z 5 krążkami. Wojciech Kikowski z Torunia przywiózł 4 złota i srebro

kikowskoszczepemWojciech Kikowski, 70-latek. senior, trener z wieloletnim stażem ze Zduńskiej Woli (https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Kikowski) zdobył właśnie 4 złote i jeden srebrny medal podczas 28. Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu. Zmaganiom weteranów lekkiej atletyki towarzyszyły 7. Mistrzostwa Polski Lekarzy i 1. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy.

 

Pan Wojciech, trener paraolimpijczyków w Toruniu startował w czterech konkurencjach, o czym poinformował na FB: " Odwiedziłem Toruń gdzie PZLAM zorganizował jak zwykle świetnie Mistrzostwa Polski. Wywalczyłem 4 złote krążki (bieg na 80m przez płotki, rzut oszczepem, skok w dal i skok o tyczce) oraz jeden srebrny w skoku wzwyż. Fajna zabawa!!". Przypomnijmy, że w lutym tego roku pan Wojtek zdobył trzy złote krążki w Toruniu na 27. Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7889-weteran-wojciech-kikowski-z-trzema-zotymi-medalami). Dodajmy, że na tych letnich mistrzostwach pan Wojtek w biegu na metrów na 80 metrów przez płotki uzyskał jak na swój wiek doskonały czas 1 min i 30 sekundy! Pełne wyniki, z poszczególnych katagori, w których brali udział także z sukcesem sieradzanie na:--> https://pzlam.pl/media/komunikat-koncowy_28MPM_podglad.pdf

KaMi S

Fot.: arch. Wojciech Kikowski/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u