Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kaczka w roli głównej na VI "Smakach LGD" w Błaszkach

Kaczka w roli głównej na VI "Smakach LGD" w Błaszkach

1smakiLokalna Grupa Działania „Długosz Królewski", burmistrz Błaszek, wójt gminy Brzeziny, wójt gminy Szczytniki oraz wójt gminy Sieroszewice serdecznie zapraszają na VI edycję wydarzenia „Smaki LGD”. Odbędzie się ono w niedzielę 15 lipca w Parku Niepodległości w Błaszkach.

Panie z kół gospodyń wiejskich z tych gmin zmierzą się w tym roku z... kaczką! Początek tych smacznych zmagań zaplanowano na godz. 14. Kucharkom towarzyszyć będą lokalne zespoły i kapele. Odbędzie się także (około godz. 16) pokaz kulinarny w wykonaniu znanego kucharza Jana Kuronia.

O godz. 17 zaplanowano transmisję z meczu finałowego z Mundialu. A potem degustacje i koncerty. Na scenie wieczorem wystąpią m.in. Luigi Pagano (godz. 19.30) i Patrycja Runo (godz. 21).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u