Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Średni basen na zduńskowolskim Relaksie w końcu otwarty dla amatorów kąpieli. Od 14 lipca

Średni basen na zduńskowolskim Relaksie w końcu otwarty dla amatorów kąpieli. Od 14 lipca

basenipcaZ dwunastodniowym poślizgiem, ale w końcu jest otwarty dla amatorów kąpieli jedyny na ten moment basen na terenie ośrodka RELAKS przy ul. Kobusiewicza w Zduńskiej Woli! Miał być otwarty 2 lipca ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8456-niestety-basen-na-relaksie-w-zduskiej-woli-wci-zamknity ), a jest udostępniony od 14 lipca /sobota/ od godz. 9. Mowa o tak zwanej średniej niecce wraz ze zjeżdżalnią. Po wielu perypetiach, ten basen jako pierwszy z trzech w tym ośrodku w końcu przeszedł remont i jak informuje Urząd Miasta Zduńska Wola - także pozytywne badania wpuszczonej do niego jeszcze w czerwcu wody (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8456-niestety-basen-na-relaksie-w-zduskiej-woli-wci-zamknity ). Choć komunikatu na temat dopuszczenia niecki nie było jeszcze nawet ani w piątek 13 bm., ani nawet 16 lipca na stronie zduńskowolskiego sanepidu. Ale wierzmy urzędnikom!

 

Jak zapowiedział 13 bm. UM / pisownia oryginalna/: " Zgodnie z zapowiedziami wstęp wolny. Z obiektu będzie można korzystać we wszystkie dni tygodnia od godziny 9.00 do 19.00. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwać będzie zduńskowolski WOPR. Do dyspozycji chętnych oddany został średni basen, który przeszedł już generalny remont. W środę pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pobrali próbki wody. Wyniki badań są pozytywne - basen został dopuszczony do użytku. Od początku sierpnia korzystać będzie można także za darmo również z wodnego placu zabaw, który powstanie w miejscu dawnego brodzika." Remont największego basenu zakończy się we wrześniu. Teren remontowanej części obiektu został wygrodzony. Wejścia do końca wakacji na basen średni i brodzik mają być darmowe. Koszt remontu wszystkich niecek to ponad 2,3 mln zł.
Przypomnijmy, że 20 lipca mają być dla kąpiących udostępnione baseny przy ul. Parkowej w Sieradzu. (Więcej na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8439-kpieliska-w-zduskiej-woli-i-sieradzu-prawie-gotowe-to-pierwsze-od-2-lipca-sieradzkie-od-20-lipca)

KaMi S

Fot. UM Zduńska Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u