Strona główna Artykuły Aktualności Dzielnicowy - maratończyk z komisariatu w Błaszkach znowu na podium

Dzielnicowy - maratończyk z komisariatu w Błaszkach znowu na podium

policjaKolejny sukces ma na swoim koncie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Błaszkach w biegach długodystansowych. Starszy.aspirant. Bohdan Tułacz i tym razem znakomicie finiszował zajmując zaszczytne III miejsce w nocnym półmaratonie w Kaliszu.

Dzielnicowy gminy Wróblew od jakiegoś czasu kilkakrotnie pojawiał się na trasach długodystansowych w całej Polsce. 21 lipca wziął udział w kolejnych biegach, które tym razem odbyły się w Kaliszu. Była to pierwsza edycja Nocnego Półmaratonu Kaliskiego „Bursztynowa Helena" . W biegu na dystansie ponad 21 kilometrów rywalizowało prawie 700 biegaczy. Wyznaczoną trasę pokonało ostatecznie 613 uczestników. W ramach półmaratonu odbyły się również Mistrzostwa Policji o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu, w których st. asp. Bohdan Tułacz znalazł się w czołówce. Uzyskując czas 01:29:16 uplasował się na III miejscu! Tym samym był 12 w kategorii M30, natomiast w klasyfikacji generalnej zajął 34 miejsce.

Dla dzielnicowego z błaszkowskiego komisariatu bieganie to pasja, z której nie ma zamiaru rezygnować. Trenuje, znajdując czas po służbie godząc sport z obowiązkami domowymi. Przed nim z pewnością kolejne starty. Panu Bogdanowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!