Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zdewastował auto siostry, bo ta wyłączyła radio w jego samochodzie

Zdewastował auto siostry, bo ta wyłączyła radio w jego samochodzie

wandalPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśniają pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu okoliczności uszkodzenia samochodu. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Bolesławiec. Za uszkodzenie mienia grozi teraz 26-letniemu wandalowi do 5 lat więzienia.

 

Tuż po po godzinie 17 w sobotę 4 sierpnia oficer dyżurny wieruszowskiej komendy policji został poinformowany o uszkodzeniu Fiata Punto na jednej z prywatnych posesji w gminie Bolesławiec. Skierowani na miejsce tego zdarzenia wieruszowscy policjanci zastali powybijane szyby oraz uszkodzone elementy oświetlenia i karoserii Fiata. Policjanci szybko ustalili, że uszkodzenia samochodu dopuścił się 26-leni mieszkaniec gminy Bolesławiec. Mężczyzna przyznał, że celowo uszkodził pojazd należący do jego siostry. Zrobił to, ponieważ ona wbrew jego woli wyłączyła radio w jego samochodzie. Właścicielka Fiata oszacowała wartość uszkodzeń auta na ponad 2.000 złotych i złożyła wniosek o ściganie brata. W tej sytuacji funkcjonariusze zatrzymali 26-latka, który usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

KaMi S

Fot. KPP Wieruszów

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u