Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Okradli strażnicę promową w Księżych Młynach

Okradli strażnicę promową w Księżych Młynach

policjaPolicjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Poddębicach zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do strażnicy promowej nad Wartą w Księżych Młynach. Zatrzymani to mieszkańcy Poddębic oraz powiatu kolskiego w wieku 26, 34 i 35 lat. Z wnętrza budynku złodzieje skradli różne przedmioty, w tym... czapkę i marynarkę kapitańską.

 

We wtorek 7 sierpnia około godziny 10, po informacji od przypadkowego świadka tego zdarzenia, dyżurny poddębickiej komendy policji skierował patrol do Księżych Młynów. Według zgłoszenia miało tam dojść do włamania do strażnicy promowej nad rzeką Warta. Na miejscu policjanci zauważyli Volkswagena Transportera i stojących przy nim trzech mężczyzn. Byli to mieszkańcy Poddębic oraz powiatu kolskiego w wieku 26, 34 i 35 lat. Policjanci szybko ustalili, że ktoś wymontował szybę jednego z okien strażnicy i dostał się do wnętrza budynku. Z wnętrza skradziono elementy wyposażenia strażnicy o łącznej wartości 1200 zł. Jak się okazało, w Volkswagenie znajdowały się przedmioty skradzione ze strażnicy promowej między innymi liny holownicze, łańcuchy, drewniane wiosło, siatka wędkarska, a nawet czapka i kapitańska marynarka. W tej sytuacji mężczyźni zostali zatrzymani i odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u