Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zatrzymali włamywacza, odzyskali skradzione mienie

Zatrzymali włamywacza, odzyskali skradzione mienie

policjaPolicjanci ze Zduńskiej Woli zatrzymali mężczyznę, który włamał się do garażu jednej z posesji w tym mieście. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie i oddali je właścicielowi.

 

3 sierpnia dyżurny tamtejszej komendy policji został powiadomiony o włamaniu do garażu jednej z posesji na terenie Zduńskiej Woli. Sprawca po dostaniu się do środka pomieszczenia ukradł kosiarkę spalinową. Natychmiast po zgłoszeniu policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny i po wstępnych rozmowach ze świadkami wytypowali podejrzanego. Dzięki wnikliwej pracy funkcjonariuszy już 7 sierpnia 37- letni zduńskowolanin podejrzany o to przestępstwo został zatrzymany.
Po przedstawieniu zarzutów Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował wobec niego dozór policyjny. Mężczyźnie działającemu w warunkach tak zwanej recydywy czyli powrotu do przestępstwa grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u