Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zatrzymali włamywacza, odzyskali skradzione mienie

Zatrzymali włamywacza, odzyskali skradzione mienie

policjaPolicjanci ze Zduńskiej Woli zatrzymali mężczyznę, który włamał się do garażu jednej z posesji w tym mieście. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie i oddali je właścicielowi.

 

3 sierpnia dyżurny tamtejszej komendy policji został powiadomiony o włamaniu do garażu jednej z posesji na terenie Zduńskiej Woli. Sprawca po dostaniu się do środka pomieszczenia ukradł kosiarkę spalinową. Natychmiast po zgłoszeniu policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny i po wstępnych rozmowach ze świadkami wytypowali podejrzanego. Dzięki wnikliwej pracy funkcjonariuszy już 7 sierpnia 37- letni zduńskowolanin podejrzany o to przestępstwo został zatrzymany.
Po przedstawieniu zarzutów Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował wobec niego dozór policyjny. Mężczyźnie działającemu w warunkach tak zwanej recydywy czyli powrotu do przestępstwa grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u