Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł w celi Zakładu Karnego w Męckiej Woli

Zmarł w celi Zakładu Karnego w Męckiej Woli

wiezienieProkuratura Rejonowa w Sieradzu wyjaśnia okoliczności śmierci 23-letniego mężczyzny, który był osadzony w Męckiej Woli, w oddziale zewnętrznym Zakładu Karnego w Sieradzu. Jak informuje TVN 24, w minioną sobotę 24 bm. stracił przytomność w celi i mimo reanimacji nie udało się go uratować.

 

- Miał obrażenia głowy. Wyjaśniamy, jak powstały - informują TVN 24 przedstawiciele Służby Więziennej. O tym, że w jednej z cel wydarzyło się coś złego, strażnicy zostali poinformowani przez więźniów. - W sobotę, około godziny 15.40, zaalarmowali, że jeden ze współosadzonych zasłabł w celi - informuje ppłk Elżbieta Krakowska, rzecznik prasowy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej. Funkcjonariusze stwierdzili, że serce 23-letniego mężczyzny nie bije. Rozpoczęli reanimację. Niestety, nie udało się przywrócić jego czynności życiowych. Mężczyzna zmarł!
Osadzony miał obrażenia głowy. - Nie znamy przyczyny śmierci. Z pewnością trzeba będzie wyjaśnić okoliczności, w jakich powstały rany na głowie 23-latka - dodaje Elżbieta Krakowska. Zmarły 23-latek odsiadywał od sierpnia ubiegłego roku wyrok za pobicie. W październiku miał wyjść na wolność. Był osadzony na oddziale zewnętrznym w Męckiej Woli.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u