Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Najpierw do rowu, potem do szpitala

Najpierw do rowu, potem do szpitala

policja2Bardzo groźnie wyglądał wypadek, który wydarzył się na ulicy Fabrycznej w Wieluniu. Zderzyły się dwa samochody. Poszkodowana 71-latka trafiła do szpitala.

 

O tym zdarzeniu tak mówiła w Radiu Ziemi Wieluńskiej mówiła Katarzyna Grela, rzeczniczka prasowa KPP w Wieluniu:. - 11 września w Wieluniu na ul. Fabrycznej zderzyły się dwa pojazdy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń wieluńskich mundurowych, kierujący samochodem BMW 20-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania samochodu Daewoo Matiz. W trakcie wyprzedzania 20-latek stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie zderzył się z jadącym w tym samym kierunku Daewoo Matizem. Na skutek zderzenia samochody zjechały do przydrożnego rowu. W wypadku tym ucierpiała 71-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, siedząca za kierownicą Matiza. Kobieta trafiła do szpitala. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają wieluńscy śledczy. Na kanwie tego zdarzenia apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u