Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Senioralnia, czyli Wojewódzkie Dni Seniora 2018

Senioralnia, czyli Wojewódzkie Dni Seniora 2018

lodzkieW sobotę 15 września, w Szkole Podstawowej nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego, przy Al. Grunwaldzkiej 10 w Sieradzu odbędą się Wojewódzkie Dni Seniora 2018.

 

- Samorząd Województwa Łódzkiego realizując zadania z obszaru polityki senioralnej jest zaangażowany w aktywizację i integrację osób starszych, a tym samym swoimi działaniami wspiera ich potrzeby społeczne, zdrowotne, edukacyjne czy kulturalne – podkreśla Witold Stępień, marszałek Województwa Łódzkiego. Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji i dobrej zabawy. Będą konkursy, warsztaty i występy artystyczne. Jedną z gwiazd będzie Wojciech Gąssowski. Na terenie Senioraliów ustawione będą również namioty organizacji pozarządowych i instytucji wspierających potrzeby osób 60+ .Rozpoczęcie imprezy o godz. 10.30.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u