Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 15 tys. zł nagrody dla szkolnej kasy szkoły w Czechach

15 tys. zł nagrody dla szkolnej kasy szkoły w Czechach

cyechzkasaOgólnopolska Komisja Konkursowa doceniła działania Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach (gmina Zduńska Wola) i przyznała szkole II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla SKO oraz nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. złotych!

 

Przypomnijmy, że ta Szkolna Kasa Oszczędności rywalizowała o wygraną od początku wakacji. Wcześniej szkoła w Czechach okazała się najlepszą w regionie łódzkim; zdobyła nagrodę I stopnia w wysokości 3 tys. zł i tym samym znalazła się w gronie jedenastu najlepszych szkół w Polsce, w których działa SKO. Warto też wspomnieć, że Jarosław Szewczyk, jeden z dwojga opiekunów SKO w szkole w Czechach znalazł się w ubiegłym roku w w gronie jedenastu najlepszych opiekunów SKO w Polsce i otrzymał złotą odznakę w Ogólnopolskim Konkursie dla nauczycieli - opiekunów SKO. Brawo! I tak dalej kasę trzymać!

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u