Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 28-latek z amfetaminą

28-latek z amfetaminą

policja1W minioną niedzielę jeden z dzielnicowych w Wieruszowie otrzymał informację, że pewien 28-latek z gminy Łubnice ma przy sobie narkotyki. Po zatrzymaniu podejrzanego potwierdziły się te przypuszczenia.

 

Tak mówił o tym w Radiu Ziemi Wieluńskiej Damian Pawlak, rzecznik prasowy KPP w Wieruszowie: - W celu potwierdzenia uzyskanej informacji dzielnicowy, wspólnie z policjantem wieruszowskiej prewencji pojechali do miejsca zamieszkania 28-latka. Tam okazało się, że na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Dzięki bardzo dobrej znajomości rejonu dzielnicowy wiedział, że mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków. To upewniło mundurowych, że może on mieć przy sobie środki narkotyczne. Podczas przeszukania mężczyzny policjanci odnaleźli „biały proszek”. Już wstępne badanie potwierdziło, że odnaleziona i zabezpieczona przez policjantów substancja to amfetamina. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2,5 grama amfetaminy. W tej sytuacji mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za taki czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecyduje o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Wyjaśniamy dalsze okoliczności tej sprawy. Czynności są nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u