Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Siedmioro wspaniałych? Zduńskowolanie będą wybierać prezydenta spośród siedmiorga kandydatów!

Siedmioro wspaniałych? Zduńskowolanie będą wybierać prezydenta spośród siedmiorga kandydatów!

zemlakOkazuje się, że nie sześć (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8785-jest-i-szosty-kandydat-na-prezydenta-zduskiej-woli-z-kukiz-15#comments ), a siedem osób będzie walczyć 21 października o fotel prezydenta Zduńskiej Woli. Do znanej wcześniej szóstki dołączył Dawid Zemlak z KWW Przyjazne Miasto. To najmłodszy kandydat na to stanowisko, bo ma 34 lata. W mieście znany jest głównie z funkcji prezesa Centrum Inicjatyw Społecznych im. św. Jana Pawła II, przy parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zduńskiej Woli. Powstało jako stowarzyszenie, którego celem jest propagowanie muzyki i sportu.

 

Poza tym, co już jest ostateczne, bo zgłoszeń więcej nie będzie, o prezydenturę w Zduńskiej Woli walczyć zamierzają:
1. Andrzej Brodzki z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd Razem 2025 (zduńskowolanin, przedsiębiorca, przewodniczący Porozumienia Ponad Podziałami Razem, były wiceprezydent Zduńskiej Woli).
2. Damian Kunert z komitetu Prawo i Sprawiedliwość (zduńskowolanin, obecnie wiceprzewodniczący Rady Miasta Zduńska Wola, pracuje w Narodowym Instytucie Samorządu Terytorialnego w Łodzi).
3. Konrad Pokora, Koalicja Obywatelska (zduńskowolanin, przedsiębiorca z branży cukierniczej, radny miejski z ramienia PO)
4. Marzena Jaruga z KWW Zgoda i Rozwój Zduńskiej Woli (dyrektorka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Zduńskiej Woli, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa nr 6 i Publiczne Przedszkole nr 9.)
5. Piotr Niedźwiecki z KWW Piotra Niedźwieckiego (prezydent Zduńskiej Woli od 2008 roku)
6. Paweł Kosiński z KW Kukiz'15 (prowadzi w Zduńskiej Woli biuro poselskie posła Tomasza Rzymkowskiego).

KaMi S

Fot. z portali kandydatów z FB

Podobne:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8761-starajcy-si-o-reelekcj-prezydent-zduskiej-woli-piotr-niedwiecki-przedstawi-swoj-program-i-kandydatow-na-radnych
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8704-coraz-wicej-kandydatow-w-kolejce-do-fotela-prezydenckiego-w-zduskiej-woli#comments
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8710-jest-piaty-kandydat-na-prezydenta-zduskiej-woli-to-konrad-pokora-z-koalicji-obywatelskiej#comment-17489

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u