Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ludzie oświaty mają swoje drugie "Ja". Pokazali je po raz dwudziesty w Zduńskiej Woli

Ludzie oświaty mają swoje drugie "Ja". Pokazali je po raz dwudziesty w Zduńskiej Woli

43950257_1159686754185670_2784109509071601664_nNa co dzień uczą i wychowują w szkołach i przedszkolach. Ale mają też artystyczne pasje. Często daleko odbiegające od kierunków ukończonych studiów. W Zduńskiej Woli po raz dwudziesty zorganizowano Wystawę Prac Plastycznych Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

 

Na jubileuszowej wystawie w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli zaprezentowali swoje prace Małgorzata i Andrzej Wawrzyniakowie - którzy na wernisażu pokazali także umiejętności muzyczne - oraz Natalia Jarosławska - Wrąbel, Joanna Jakubowska, Katarzyna Jóźwiak, Bożena Niedźwiedzka - Szewczyk, Agnieszka Rosiak, Irena Rudecka, Zbigniew Rudecki, Jakub Siniarski, Magdalena Szulc, Ewa Wiśniewska - Klimczak oraz Bożena Witkowska.
Przez dwie dekady, po tym jak na pomysł w 1998 roku prezentacji poza nauczycielskiego dorobku koleżanek po fachu wpadła Bożena Janicka (córka ś.p. Bronisława Tomaszewskiego), wspierana przez Marię Donat, a potem przez Joannę Jarosławską. W dotychczasowych wystawach swoje prace pokazywało ponad 80 osób związanych ze zduńskowolską i powiatową oświatą ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8839-wystawa-prac-plastycznych-nauczycieli-w-zduskiej-woli-ju-po-raz-dwudziesty).

KaMi S

Fot.: PCKSR PMOS Zduńska Wola.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u