Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ludzie oświaty mają swoje drugie "Ja". Pokazali je po raz dwudziesty w Zduńskiej Woli

Ludzie oświaty mają swoje drugie "Ja". Pokazali je po raz dwudziesty w Zduńskiej Woli

43950257_1159686754185670_2784109509071601664_nNa co dzień uczą i wychowują w szkołach i przedszkolach. Ale mają też artystyczne pasje. Często daleko odbiegające od kierunków ukończonych studiów. W Zduńskiej Woli po raz dwudziesty zorganizowano Wystawę Prac Plastycznych Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

 

Na jubileuszowej wystawie w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli zaprezentowali swoje prace Małgorzata i Andrzej Wawrzyniakowie - którzy na wernisażu pokazali także umiejętności muzyczne - oraz Natalia Jarosławska - Wrąbel, Joanna Jakubowska, Katarzyna Jóźwiak, Bożena Niedźwiedzka - Szewczyk, Agnieszka Rosiak, Irena Rudecka, Zbigniew Rudecki, Jakub Siniarski, Magdalena Szulc, Ewa Wiśniewska - Klimczak oraz Bożena Witkowska.
Przez dwie dekady, po tym jak na pomysł w 1998 roku prezentacji poza nauczycielskiego dorobku koleżanek po fachu wpadła Bożena Janicka (córka ś.p. Bronisława Tomaszewskiego), wspierana przez Marię Donat, a potem przez Joannę Jarosławską. W dotychczasowych wystawach swoje prace pokazywało ponad 80 osób związanych ze zduńskowolską i powiatową oświatą ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8839-wystawa-prac-plastycznych-nauczycieli-w-zduskiej-woli-ju-po-raz-dwudziesty).

KaMi S

Fot.: PCKSR PMOS Zduńska Wola.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u