Strona główna Artykuły Aktualności Katarzyna Staśkowska - policjantka, kulturystka z medalami

Katarzyna Staśkowska - policjantka, kulturystka z medalami

260-73984Kolejne sukcesy aspirant Katarzyny Staśkowskiej z Powiatowej Komendy Policji w Łasku. Pani Katarzyna została podwójną złotą medalistką Pucharu Polski fedracji IBFF&WFF w Kulturystyce i Fitness. Teraz będzie reprezentować nasz kraj podczas mistrzostw świata.

Jak informuje KPP w Łasku, znakomicie rozpoczął się jesienny sezon dla Katarzyny Staśkowskiej. 13 października startowała w Pucharze Polski federacji IBFF & WFF w Kulturystyce i Fitness w Siedlcach. Pani rzecznik łaskiej komendy rywalizowała tam w dwóch kategoriach: Ms Figure Fitness i Ms Figure +35, zajmując za każdym razem najwyższe podium. Została również powołana do Kadry Polski i będzie reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata Mr Universe 10-11 listopada w Brukseli. Tydzień wcześniej Katarzyna Staśkowska równie udanie wystartowała w Międzynarodowym Pucharze Polski federacji WBBF-WFF, gdzie zdobyła złoty medal w kategorii Woman Figure Athletic. Organizatorzy tych zawodów docenili przygotowanie naszej policjantki i wyróżnili ją nagrodą specjalną za osobowość sceniczną oraz uśmiech.
Medalistka bynajmniej nie odpoczywa, pod czułym okiem trenera przygotowuje się do kolejnych zawodów, bowiem otrzymała również z tej federacji powołanie do Kadry Polski na mistrzostwa świata rozgrywane 20-21 października na Litwie.