Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Katarzyna Staśkowska - policjantka, kulturystka z medalami

Katarzyna Staśkowska - policjantka, kulturystka z medalami

260-73984Kolejne sukcesy aspirant Katarzyny Staśkowskiej z Powiatowej Komendy Policji w Łasku. Pani Katarzyna została podwójną złotą medalistką Pucharu Polski fedracji IBFF&WFF w Kulturystyce i Fitness. Teraz będzie reprezentować nasz kraj podczas mistrzostw świata.

 

Jak informuje KPP w Łasku, znakomicie rozpoczął się jesienny sezon dla Katarzyny Staśkowskiej. 13 października startowała w Pucharze Polski federacji IBFF & WFF w Kulturystyce i Fitness w Siedlcach. Pani rzecznik łaskiej komendy rywalizowała tam w dwóch kategoriach: Ms Figure Fitness i Ms Figure +35, zajmując za każdym razem najwyższe podium. Została również powołana do Kadry Polski i będzie reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata Mr Universe 10-11 listopada w Brukseli. Tydzień wcześniej Katarzyna Staśkowska równie udanie wystartowała w Międzynarodowym Pucharze Polski federacji WBBF-WFF, gdzie zdobyła złoty medal w kategorii Woman Figure Athletic. Organizatorzy tych zawodów docenili przygotowanie naszej policjantki i wyróżnili ją nagrodą specjalną za osobowość sceniczną oraz uśmiech.
Medalistka bynajmniej nie odpoczywa, pod czułym okiem trenera przygotowuje się do kolejnych zawodów, bowiem otrzymała również z tej federacji powołanie do Kadry Polski na mistrzostwa świata rozgrywane 20-21 października na Litwie.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u