Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjant z Działoszyna zapobiegł tragedii w Łodzi

Policjant z Działoszyna zapobiegł tragedii w Łodzi

policja2Wyjątkową czujnością i profesjonalizmem wykazał się policjant z komisariatu w Działoszynie. Zapobiegł tragedii w Łodzi, gdzie 50-letni mężczyzna oblał się benzyną i chciał się podpalić! Policjant w ostatniej chwili powstrzymał niedoszłego samobójcę.

 

Jak informuje KPP w Pajęcznie, 19 października około godziny 12 funkcjonariusz prewencji z Komisariatu Policji w Działoszynie wracał oznakowanym radiowozem z przeglądu technicznego. W Łodzi, na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej i Taterniczej zauważył mężczyznę, który machając rękoma wzywał pomocy. Policjant natychmiast zatrzymał radiowóz. Wzywający wskazał stojącego na chodniku innego mężczyznę, który chwilę wcześniej wylał na siebie benzynę z kanistra i zamierzał się podpalić. Widząc policjanta desperat rzucił się do ucieczki, jednak szybko został powstrzymany. 50-letni łodzianin był silnie wzburzony, a jego odzież nasiąknięta benzyną. Aby nie dopuścić do tragedii, policjant odprowadził mężczyznę z dala od gapiów. Widząc przejeżdżający samochód straży pożarnej, zatrzymał go informując strażaków o zdarzeniu.
Strażacy zabezpieczyli miejsce przed ewentualnym powstaniem ognia. W trakcie oczekiwania na karetkę 50-latek oświadczył, że ma problemy osobiste i dlatego zamierzał popełnić samobójstwo. Załoga pogotowia ratunkowego przewiozła mężczyznę do szpitala na obserwację.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u