Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Narkotyki znalezione w samochodzie

Narkotyki znalezione w samochodzie

policja1Zatrzymano 27- letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Zabronione substancje policjanci z Wielunia znaleźli w jego samochodzie. Było to pięć woreczków zawierających środki odurzające z grupy amfetamin oraz dwa z marihuaną. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Działania wieluńskich policjantów związane z zatrzymaniem 27- latka rozpoczęła interwencja strażników miejskich. 18 października pełniąc służbę zauważyli przy jednym z wieluńskich ogródków działkowych nieprawidłowo zaparkowany samochód Renault Clio. Samochód był zamknięty i nikogo w nim nie było. Strażnicy zwrócili jednak uwagę na leżące w samochodzie woreczki foliowe. O swoich podejrzeniach powiadomili wieluńskich policjantów. Podejrzenia potwierdziły się. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli pięć woreczków foliowych zawierających środki odurzające z grupy amfetamin oraz i dwa woreczki z marihuaną.
Policjanci szybko ustalili i zatrzymali właściciela zakazanych prawem substancji. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 27- latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u