Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zabił psa młotkiem i trzonkiem siekiery

Zabił psa młotkiem i trzonkiem siekiery

policjaWyjątkowym bestialstwem wykazał się 57-letni mieszkaniec gminy Zapolice, który zabił psa. Mężczyzna usłyszał zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem.

 

Policjanci ze Zduńskiej Woli ustalili, że mężczyzna zabił psa uderzając go młotkiem i trzonkiem siekiery, po czym porzucił martwe zwierzę w stodole. Do przestępstwa doszło 19 października. Dyżurny zduńskowolskiej komendy otrzymał telefoniczną informację o podejrzeniu zabicia psa w jednym z gospodarstw w gminie Zapolice. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci potwierdzili zgłoszenie. Odnaleźli w stodole martwego psa. Nietrzeźwy, właściciel posesji trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał przedstawiono mu zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Podczas przesłuchania 57-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wyjaśnił, że zabił psa w połowie minionego tygodnia, po tym jak ten zagryzł mu kury. Wobec podejrzanego prokurator zastosował policyjny dozór, zakazał posiadania zwierząt domowych oraz zobowiązał do poprawnego traktowania zwierząt hodowlanych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNauczycielkom i nauczycielom ku pokrzepieniu serc

Nauczycielka przedszkolna przechadzała się po sali uważnie przypatrując się rysującym dzieciom. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca.
Podeszła do dziewczynki, która w wielkim skupieniu coś tworzy. Przedszkolanka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała dziewczynka.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona przedszkolanka.
Dziewczynka mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u