Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności „Twój Vincent” na wyciągnięcie ręki

„Twój Vincent” na wyciągnięcie ręki

plakat_TVInicjatywa lokalna SIERADZIEJE SIĘ oraz Muzeum Okręgowe w Sieradzu zapraszają na bezpłatną projekcję filmu pt. Twój Vincent. Dzieło można obejrzeć bezpłatnie w sali kosmicznej Muzeum we wtorek 13 listopada.

Ten niezwykły film przedstawia historię życia i tajemniczej śmierci Vincenta van Gogha, jednego z najsłynniejszych malarzy wszech czasów. To pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. O niezwykłości dzieła świadczy ponadto fakt, że każda z 65 tysięcy klatek filmu została namalowana ręcznie, a w projekcie uczestniczyło 125 zawodowych malarzy z całego świata! To właśnie oni ożywili na ekranie świat znany z obrazów van Gogha.
Projekcja filmu rozpocznie się o godz. 16 w Sali Kosmicznej w Muzeum Okręgowym w Sieradzu (wejście od ul. Dominikańskiej). Wstęp jest WOLNY. Ale uwag! Liczba miejsc ograniczona. BEZPŁATNE wejściówki na projekcję do odbioru w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu, Rynek 18.
Zaznaczmy też, że projekt dofinansowano z środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura-Interwencje 2018. EtnoPolska. Urszula Krakowska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u