Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ,,To jest napad!''. Po butelkę wódki z plastikowym pistoletem

,,To jest napad!''. Po butelkę wódki z plastikowym pistoletem

250-75926Policjanci z Pajęczna zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój w Sulmierzycach. Decyzją Sądu Rejonowego, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wieluniu, został aresztowany na trzy miesiące. Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

5 listopada tuż po godz. 19 do jednego ze sklepów w Sulmierzycach wtargnął zamaskowany mężczyzna, który krzyczał: „to jest napad”! Grożąc przedmiotem przypominającym pistolet żądał pieniędzy. Ekspedientka nie dała się zastraszyć i pieniędzy nie dała. Wtedy napastnik zażądał dwóch butelek wódki. Kiedy sklepowa wystawiła na ladę dwie butelki wódki, zabrał jedna z nich i uciekł. Przed sklepem stała kobieta, która po głosie rozpoznała napastnika. Przekazała tą informację policjantom, którzy natychmiast przyjechali do sklepu. W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia zauważyli dobrze im znanego mężczyznę. Był to 22-letni mieszkańca Sulmierzyc, który wcześniej został wskazany przez świadka zdarzenia.
Widząc policjantów mężczyzna zaczął uciekać. Daremnie. Szybko został zatrzymany. Policjanci znaleźli w jego ubraniu... plastikowy pistolet na kulki oraz czarną kominiarkę.

(opr. KJB)

{/gallery}2018/11/napad{/gallery}

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u