Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto napadł na sklep w Teklinowie?

Kto napadł na sklep w Teklinowie?

policja1Policjanci z Wieruszowa apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy usiłowania rozboju. Do tego przestępstwa doszło w jednym z sklepów spożywczych w Teklinowie, w gminie Wieruszów.

 

Poszukiwany jest sprawca usiłowania rozboju, do którego doszło 9 listopada. Około godziny 19.20 zamaskowany mężczyzna wtargnął do sklepu, zagroził użyciem przedmiotu przypominającego broń z zamiarem zabrania pieniędzy. Z ustaleń policji wynika, że doszło do szarpaniny napastnika z właścicielem i klientem sklepu. Efekt szarpaniny był taki, że obaj zostali przewiezieni do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. Zamaskowany mężczyzna uciekł i odjechał samochodem VW Polo koloru ciemnego w kierunku Jutrkowa.
Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie, pod nr tel. 62 78 32 411, osobiście lub z najbliższą jednostką policji. Osobom kontaktującym się policja zapewnia anonimowość.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u