Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jarmark Bożonarodzeniowy'2018: "Europa Café pod jemiołą" 15 grudnia. Z Golec uOrkiestra!

Jarmark Bożonarodzeniowy'2018: "Europa Café pod jemiołą" 15 grudnia. Z Golec uOrkiestra!

zdunskowolskkiW tym roku zduńskowolski trzeci z kolei Jarmark Bożonarodzeniowy w Zduńskiej Woli odbędzie się 15 grudnia. Jak zwykle z wieloma atrakcjami. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Urząd Miasta już zaprasza wystawców.

 

O godzinie 17 na jarmarku wystąpi znana góralska kapela, braterska wręcz Golec uOrkiestra. Dodajmy, że w tym roku zespół bliźniaków obchodzi 20-lecie. Zatem, podobnie jak w innych miejscowościach gdzie występowali, także w Zduńskiej Woli zapowiada się rocznicowy, spektakularny show! Jedno jest pewne, że już - na razie bez szczegółów - Zduńska Wola znalazła się na na oficjalnej trasie zespołu i odnotowana na stronie Golców( http://golec.pl/koncerty/). Wcześniej bracia Golcowie występowali w Zduńskiej Woli na zaproszenie parafii św. Antoniego. Dekadę temu, kiedy tworzono Muzeum Orionistów.
Miasto zaprasza wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w Jarmarku. Zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 4 grudnia. Formularz zgłoszeniowy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą: Urząd Miasta Zduńska Wola, ul. Złotnickiego 12, 98-220 Zduńska Wola, z dopiskiem "Jarmark Bożonarodzeniowy". Można przyjechać ze swoim stoiskiem, można też zaznaczyć w formularzu chęć wynajęcia stoiska od organizatorów. Udział w Jarmarku jest bezpłatny.

KaMi S

Podobne: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/6120-jarmark-boonarodzeniowy-w-zduskiej-woli-przycign-tumy-zdjcia

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u