Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodzieje europalet zatrzymani

Złodzieje europalet zatrzymani

policja1Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy w Łasku zatrzymali dwoje sprawców kradzieży palet z terenu zaplecza z marketów nie tylko w tym mieście. W ostatnim czasie doszło do kilku takich kradzieży. Jak się okazało, w przestępczym procederze brał udział jeszcze jeden mężczyzna.. Policjanci ustalili, że złodziejskie trio ma na swoim koncie kradzieże, które miały miejsce na terenie kilku powiatów w województwie łódzkim.

 

Jak informuje KPP w Łasku, od jakiegoś czasu policjanci prowadzili postępowania dotyczące kradzieży europalet, dokonywanych na terenie miasta. Okazało się, że ci sami sprawcy kradli również w innych powiatach województwa łódzkiego. Złodzieje podjeżdżali samochodem na zaplecze marketów, gdzie na parkingu składowane były puste palety. Skradziony towar pakowali do bagażnika. Jednorazowo wywozili nawet do pięciu sztuk palet. Łączna wartość strat to ponad 1000 złotych. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci wytypowali podejrzewanych. 24 listopada zatrzymali 38- letniego mężczyznę i 37-letnią kobietę. Ustalili, że w kradzieżach pomagał im jeszcze 37-latek, którego nie było z nimi w chwili zatrzymania. Złodziejski duet trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Dwa dni później ich współtowarzysz również trafił w ręce policjantów. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNauczycielkom i nauczycielom ku pokrzepieniu serc

Nauczycielka przedszkolna przechadzała się po sali uważnie przypatrując się rysującym dzieciom. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca.
Podeszła do dziewczynki, która w wielkim skupieniu coś tworzy. Przedszkolanka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała dziewczynka.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona przedszkolanka.
Dziewczynka mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u