Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijany pirat drogowy za Złoczewa zatrzymany

Pijany pirat drogowy za Złoczewa zatrzymany

policja1Miał w organizmie 2,7 promila alkoholu i prowadził samochód. Kiedy usiłowali zatrzymać go policjanci ze Zduńskiej Woli, uciekał. Zatrzymany trafił do aresztu. Czeka go kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Tym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 29-letniego mieszkaniec Złoczewa. 3 grudnia po północy, na ulicy Królewskiej w Zduńskiej Woli, policjanci zauważyli kierującego samochodem Mitsubishi, którego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych funkcjonariusze usiłowali zatrzymać kierowcę do kontroli.
Mężczyzna zatrzymał się, jednak kiedy do jego samochodu zbliżył się policjant z drogówki, gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Za piratem drogowym natychmiast pojechali policjanci. Chcąc uniknąć zatrzymania uciekinier porzucił samochód, na ul. Żeromskiego i zaczął uciekać pieszo. Pijany szanse miał małe; policjanci złapali go po kilkudziesięciu metrach, obezwładnili i zatrzymali kierującego. Jak się okazało, był nim 29-letni mieszkaniec Złoczewa. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i jazdę po pijanemu grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

(opr.KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u