Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kierowca BMW po narkotykach?

Kierowca BMW po narkotykach?

policja2Czy mieszkaniec Pajęczna, który spowodował groźny wypadek drogowy, był po zażyciu środków odurzających? Kierując samochodem BMW uderzył w tył innego auta marki BMW. Spowodował tym poważne zdarzenie drogowe, na skutek którego do szpitala trafiła ranna kobieta, mieszkanka Białej. Najciekawsze jest to, że podczas czynności policjanci znaleźli przy kierującym BMW podejrzaną substancje.

 

Do wypadku doszło 25 grudnia około godziny 21:30 we wsi Biała. Kierujący BMW 44 – latek jadąc w kierunku Pajęczna uderzył w tył innego BMW. Ten samochód skręcał wtedy w prawo na jedną z posesji. W wyniku uderzenia skręcające BMW uderzyło w ogrodzenie posesji. Kierująca tym samochodem 21- letnia mieszkanka Białej z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziona do szpitala. Pasażer tego auta nie ucierpiał w zdarzeniu. Kierująca BMW była trzeźwa natomiast kierowca drugiego BMW... odmówił kontroli trzeźwości! Na dodatek policjanci znaleźli przy nim woreczek z podejrzaną substancję, którą zabezpieczono do badań. Od kierującego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Policjanci z KPP w Pajęcznie nadal wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w Białej. Policja przypomina art. 178a. §1: Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u