Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kolejny pożar zakładu meblarskiego w Wieruszowie

Kolejny pożar zakładu meblarskiego w Wieruszowie

strazTrwa dogaszanie pożaru, który wybuchł dziś około godziny 5.30 w jednym z zakładów meblarskich w Wieruszowie. Tamtejsi policjanci wyłączyli z ruchu drogowego odcinek ulicy Teklinowskiej w Wieruszowie, gdzie doszło do tego pożaru.

 

Według wstępnych ustaleń policji, ogień objął budynek, w którym składowane były między innymi materiały do produkcji mebli. Na miejscu nie ma osób poszkodowanych. Nadal nie znane są przyczyny pożaru oraz straty powstałe w jego wyniku. Z uwagi na duże zadymienie odwołano zajęcia w pobliskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Wieruszowie. Przypomnijmy, że w zeszłym roku doszło w Wieruszowie do trzech pożarów zakładów meblarskich.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u