Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Krzysztof Owczarek odwołany!

Krzysztof Owczarek odwołany!

pkomunalneKrzysztof Owczarek, pełniący dotychczas funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego Spółka z o.o. w Wieluniu, został odwołany z tej funkcji. Taką decyzję podjęto na posiedzeniu w Rady Nadzorczej spółki 31 grudnia 2018 roku. Jednocześnie Rada powołała na to stanowisko Tomasza Kulickiego.

 

Jak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, Tomasz Kulicki ma 45 lat, jest magistrem inżynierem chemii, ukończył także podyplomowo m.in. MBA na Politechnice Warszawskiej. Pracował jako Dyrektor Zakupów i Transportu w Korona Candles S.A.. Był też dyrektorem handlowym tef firmy w Warszawie. Od blisko dwóch lat zasiada w Radzie Nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp z o.o.
Rada Nadzorcza Spółki podziękowała Krzysztofowi Owczarkowi za wieloletnią współpracę i życzyła mu wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej - napisał w specjalnym komunikacie Radosław Urbaniak, Przewodniczący Rady Nadzorczej w oficjalnym komunikacie Przedsiębiorstwa Komunalnego w Wieluniu.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u